Wiktoria Mikrut

Wiktoria
Mikrut

Trycholog

Ukończyła studia I stopnia w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, na kierunku kosmetologia oraz studia podyplomowe na kierunku trychologia.

W swojej karierze zawodowej stawia na nieustanny rozwój i dalsze pogłębianie wiedzy, dlatego też kontynuuje naukę na studiach magisterskich, na kierunku dietetyka. Uważa że dzięki połączeniu uzupełniających się kierunków studiów, obierze szerszą perspektywę na różnorodność problemów które dotykają pacjentów.

Swój zawód traktuje nie tylko jako pracę, ale i przede wszystkim jako ogromną pasję, w której stale się doszkala poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach oraz kongresach naukowych, by jak najlepiej móc wykorzystywać swoją wiedzę w praktyce. W klinice Hairmitage docenia to, że swoje kompetencje może poszerzać dzięki pracy z doświadczonym zespołem specjalistów z wielu dziedzin.

Zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest kontakt z drugim człowiekiem, dlatego na pierwszym miejscu stawia komfort pacjenta w klinice. Do każdego pacjenta podchodzi holistycznie, z zaangażowaniem i empatią. Na co dzień dba o zdrową dietę i aktywny styl życia. Prywatnie miłośniczka podróży i dobrej książki.

Wiktoria Mikrut