Paulina Wypych-Kapczyńska

Paulina
Wypych-Kapczyńska

Dyrektor zarządzająca

Z ponad 13-letnim doświadczeniem w zarządzaniu i pracy z zespołami sprzedażowymi, doskonale radzi sobie z każdym aspektem działalności – od rekrutacji, przez szkolenia, po nadzór nad realizacją działań. Największym atutem jest zdolność do budowania trwałych relacji z ludźmi, pełniąc rolę mentora i coacha. Jest doskonałym słuchaczem i wdraża zasady, których sama uczy.

Ukończyła zarządzanie biznesem medycznym w Szkole Głównej Handlowej, a jej specjalizacje obejmują zarządzanie kryzysowe i zasobami ludzkimi.

Odbyła liczne kursy z zakresu zarządzania projektami, projektowania efektywnych szkoleń i coachingu. Po pracy angażuje się w działalność charytatywną i lubi przeglądać strony podróżnicze w poszukiwaniu inspiracji. Jest też zapalonym czytelnikiem, w szczególności kryminałów.

To niezwykły lider, emanujący pozytywną energią. Współpraca z Pauliną to nie tylko wyjątkowe doświadczenie, ale także inspiracja dla wielu. Z lekkością i rewelacyjnymi wynikami zarządza trzema klinikami Hairmitage; w Warszawie, Gdyni i Katowicach.

Aktywnie uczestniczy w wydarzeniach dla managerów ochrony zdrowia – kongresach, konferencjach i szkoleniach. Współpracowała z renomowanymi firmami, takimi jak Desa Modern, Artbookstore i Speak up Poland, na stanowiskach Project Managera i Sales Managera.

Prywatnie Mama dwójki wspaniałych dzieci, córki i syna, oraz opiekunka berneńskiego psa pasterskiego. Współprowadzenie domu i profesjonalna kariera to dla niej równie ważne priorytety, które doskonale łączy.

Paulina Wypych-Kapczyńska

Zobacz również