Dominika Rytel

Dominika
Rytel

Kosmetolog

Kosmetolog posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe, który z zamiłowaniem i ogromnym zaangażowaniem wykonuje swój zawód. Swoje doświadczenie w pracy jako kosmetolog zdobywa od 2015 roku, zaś od września 2020 roku dołączyła do rewelacyjnego teamu kliniki Hairmitage.

Dominika jest zwolenniczką holistycznego podejścia do pacjenta, które pozwala na kompleksowe wysłuchanie jego potrzeb, a także na rozwiązanie problemu z którym przychodzi. Oprócz realizacji studiów kosmetologicznych, stale poszerza swoją wiedzę biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach, które znacząco wpływają na uszlachetnienie jej kosmetologicznych umiejętności.

Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwala jej na komponowanie indywidualnie dobranych terapii zabiegowych, gwarantujących uzyskanie pożądanego efektu. Jej priorytetem w pracy jest profesjonalizm i bezpieczeństwo podczas wykonywania zabiegów, uzyskanie możliwie najlepszych wyników terapii, a także dobre samopoczucie pacjenta podczas wizyty w gabinecie. Ambicje zawodowe sprawiły, iż Dominika w swojej karierze zdobyła doświadczenie pracując na najlepszych urządzeniach, wykorzystujących najnowsze technologie (m.in. Exilis, EatSkinshock, HIFU2 HIPRO-V, laser Fotona Spectro SP, ICOONE, Dermapen, Motus AX), a także przy użyciu profesjonalnych, wysokiej klasy preparatów kosmetologicznych (m.in. is Clinical, Rhonda Allison, Mediderma, Dermalogica, Neauvia, Hyalual, Mesoestetic, estGen, PRX-T33, Thalgo, Purles).

Zajmuje się zabiegami z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej, jak i specjalistycznej, układając plany zabiegowe zarówno na obszar twarzy jak i ciała. Każda pierwsza wizyta u Dominiki poprzedzona jest przeprowadzeniem kilkudziesięciominutowej konsultacji kosmetologicznej, pozwalającej na zaznajomienie się z pacjentem, poznaniem jego problemu, uzyskaniem szczegółowych informacji na temat jego stanu zdrowia, a także ułożeniem indywidualnego postępowania zabiegowego.

Dominika jest niezwykle miłą i charyzmatyczną osobą, która zaraża uśmiechem i sprawia, iż pod jej skrzydłami pacjent czuje się zaopiekowany, jednocześnie wykazuje się ogromnym profesjonalizmem i szczegółowością w swojej pracy.

Kosmetologia jest jej głównym zamiłowaniem, jednak poza nią interesuje się sportem, zdrowym odżywaniem, a także podróżami i kulturą Indii.

Dominika Rytel