Specjalizacja Kosmetologia

Izabela Rzeszutek

Kosmetolog

Izabela ukończyła Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości (Instytut Nauk Medycznych) w Warszawie z tytułem magistra kosmetologii o specjalizacji kosmetologia estetyczna. Jest kosmetologiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, które zdobywa od 2010 roku.

Jej celem zawodowym jest nieustanny rozwój i praca na najwyższej jakości produktach i sprzęcie, co pozwala zapewnić Pacjentom zadowolenie z uzyskanych efektów zabiegowych i bezpieczeństwo podczas prowadzenia zaplanowanej terapii.

Zdobyta wiedza i wieloletnie doświadczenie w pracy jako kosmetolog pozwoliły jej na uzyskanie szczególnych umiejętności w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych jak i specjalistycznych.

Specjalizuje się w dobieraniu indywidualnych planów zabiegowych na twarz oraz ciało w dziedzinie kosmetologii jak i medycyny estetycznej. Zakres jej pracy obejmuje wykonywanie zabiegów przy użyciu nowoczesnych technologii m.in. ultradźwięków, fali radiowej, fali uderzeniowej, czy też lasera, a także profesjonalnych preparatów (kosmeceutyków, peelingów chemicznych). Wykonuje zabiegi  dla skór problematycznych, pielęgnacyjne, oczyszczające, anti-aging, liftingujące, mezoterapię, lipolizę iniekcyjną, a także zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę.

Swoja wiedzę i doświadczenie stale poszerza biorąc udział w licznych kongresach i szkoleniach. Praca jest jej pasją i podchodzi do niej z sercem. Jest zawsze serdeczna, sympatyczna i uśmiechnięta, a zarazem charakteryzuje ją wysoki profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół prowadzonej terapii. Ma artystyczną duszę, co przejawia się w jej zainteresowaniach. Poza kosmetologią interesuje się wizażem, fotografią, zaś w wolnym czasie maluje obrazy.

Nasi specjaliści

Nasi specjaliści