klinika trychologii

Przeszczep włosów w Gdyni

Więcej o zabiegu

Poznaj naszą klinikę

Hairmitage, to nowoczesna klinika trychologii zlokalizowana na pomorzu, w Gdyni. Jej zespół tworzą doświadczeni, empatyczni lekarze i wykwalifikowani specjaliści, ludzie z pasją, i wyjątkowo pozytywną energią. Priorytetowymi dla kliniki Hairmitage są: poprawienie jakości życia, pełna satysfakcja, bezpieczeństwo jak i komfort pacjenta.

Więcej o Hairmitage
Linia

Oferta

zabiegi Gdynia

Zobacz wszystkie zabiegi

Kosmetologia

Terapia ultradźwiękami Estgen

Zobacz zabieg

Dlaczego klinika Hairmitage w Gdyni?

 • Doświadczenie

  Zespół tworzą utalentowani, doświadczeni, empatyczni, wykwalifikowani lekarze i specjaliści, ludzie z pasją, i wyjątkowo pozytywną energią.

 • Nastawienie na efekty

  Klinika trychologiczna Gdynia to gwarancja bezpiecznych i realnych efektów, dostosowanie zakresu, czasu konsultacji oraz zabiegów do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjenta.

 • Holistyczne podejście

  Zapewnienie kompleksowej opieki to uwzględnienie nie tylko objawów fizycznych, lecz także innych istotnych czynników wpływających na stan zdrowia pacjenta.

 • Nowoczesne wyposażenie i komfort

  Kliniki Hairmitage dysponują najnowocześniejszymi urządzeniami i preparatami, posiadającymi wszelkie europejskie i światowe atesty a zespół regularnie podnosi swoje zawodowe i naukowe kwalifikacje.

Klinika Hairmitage Gdynia

Zarezerwuj wizytę

Zarezerwuj wizytę