Lek. Małgorzata Legocka

Lek. Małgorzata
Legocka

Chirurg transplantacji włosów

Lek. Małgorzata Legocka – chirurg, która jest członkiem międzynarodowego stowarzyszenia chirurgów transplantacji włosów (ISHRS) The International Society of Hair Restoration Surgery

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego z Oddziałem anglojęzycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Lekarz w Klinice Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w SPCSK w Warszawie. Swoje doświadczenie zdobywała również na Universidad de Granada. Odbyła liczne praktyki zawodowe m.in. w Hospital Universitario de Granada Servicio de Cirugia General, de Pediatria, de Ginecologia oraz w Hospital Torrecardenas w Hiszpanii. Przez okres studiów aktywnie działała w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Studentów Medycyny IFMSA. Uczestniczka licznych kongresów i kursów z zakresu chirurgii, chirurgii naczyniowej, flebologii, medycyny plastycznej , estetycznej i anty-aging. Medycyna estetyczna jest dla niej połączeniem pasji zawodowych i zainteresowań.

Jest zwolenniczką zdrowego stylu życia i dbania o naturalne piękno. Podchodzi do pacjenta oceniając problem zarówno pod względem medycznym jak estetycznym.

Stale poszerza swoją wiedzę w międzynarodowych konferencjach i szkoleniach z zakresu chirurgii, fenologii medycyny estetycznej i anty-aging.

Lek. Małgorzata Legocka