klinika trychologii

Przeszczep włosów w Warszawie

Więcej o zabiegu

Poznaj klinikę Hairmitage

Hairmitage, to nowoczesna klinika trychologii lokalizowana w warszawskim Wilanowie. Jej zespół tworzą doświadczeni, empatyczni lekarze i wykwalifikowani specjaliści, ludzie z pasją, i wyjątkowo pozytywną energią. Misją klinik Hairmitage jest poprawienie jakości życia naszych pacjentów. Chcemy, by wychodzili od nas szczęśliwi i usatysfakcjonowani.

Więcej o Hairmitage
Linia

Oferta

zabiegi Warszawa

Zobacz wszystkie zabiegi
klinika trychologiczna warszawa

Kosmetologia

Aquagold

Zobacz zabieg

Dlaczego klinika Hairmitage w Warszawie?

 • Doświadczenie

  Zespół tworzą utalentowani, doświadczeni, empatyczni, wykwalifikowani lekarze i specjaliści, ludzie z pasją, i wyjątkowo pozytywną energią.

 • Nastawienie na efekty

  Klinika trychologii Warszawa to gwarancja bezpiecznych i realnych efektów, dostosowanie zakresu, czasu konsultacji oraz zabiegów do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjenta.

 • Holistyczne podejście

  Zapewnienie kompleksowej opieki to uwzględnienie nie tylko objawów fizycznych, lecz także innych istotnych czynników wpływających na stan zdrowia pacjenta.

 • Nowoczesne wyposażenie i komfort

  Kliniki Hairmitage dysponują najnowocześniejszymi urządzeniami i preparatami, posiadającymi wszelkie europejskie i światowe atesty a zespół regularnie podnosi swoje zawodowe i naukowe kwalifikacje.

Klinika Hairmitage Warszawa

Zarezerwuj wizytę

Zarezerwuj wizytę