Starzenie się skóry jest procesem wpisanym w nasze życie. Wraz z upływem czasu skóra staję się sucha, mniej elastyczna, pojawiają się przebarwienia. Na skutek ubytku kolagenu i elastyny oraz pod wpływem działania czynników zewnętrznych skóra traci swoje podparcie i zaczynają się pojawiać pierwsze zmarszczki.

O skórze piszemy regularnie. Podpowiadamy jak ją odżywić lub odmłodzić. Dzisiaj kilka słów o rewitalizacji zewnętrznych stref intymnych. Tak, ten obszar też możemy silnie zregenerowac!

Wykorzystany w zabiegu produkt dedykowany jest poprawie jakości skóry i komfortu stref intymnych kobiet. Preparat jest aplikowany bez użycia igieł, bezpośrednio na skórę, bez konieczności naruszania ciągłości naskórka.

Jest to skuteczny, przede wszystkim nieinwazyjny i bezbolesny zabieg działający stymulująco, ujędrniająco i rozjaśniającą na skórę okolicy anogenitalnej, ale również pach i otoczek brodawek sutkowych.

Produkt składa się z unikalnej formuły, która łączy pozytywne efekty trzech składników: nadtlenku wodoru (H2O2), kwasu trójchlorooctowego (TCA) 33% i kwasu kojowego 5%. Zabieg polega na wcieraniu preparatu w skórę w obszarach zabiegowych, stąd nie jest wymagane użycie igieł.

Korzyści wynikające z zastosowania:

  • Redukcja przebarwień obszarów intymnych
  • Poprawa nawilżenia skóry
  • Poprawa wyglądu blizn poporodowych
  • Poprawa napięcia skóry
  • Rozjaśnienie zewnętrznych obszarów intymnych
  • Wspomaganie regeneracji skóry po zabiegach chirurgicznych

Czas trwania:  45 min

Cena: od 350 do 550  zł

up-arrow-1