Mezoterapia skoncentrowanymi czynnikami wzrostu (CGF)


Szczegóły

Skoncentrowane Czynniki Wzrostu (CGF) to najnowsza i najbezpieczniejsza terapia w medycynie regeneracyjnej wykorzystująca zawieszone w żelu komórki macierzyste oraz czynniki wzrostu pozyskiwane z krwi pacjenta. W sposób naturalny, całkowicie bezpieczny, bez ryzyka alergii czy powikłań. Dla komfortu pacjenta zabieg może być wykonany z zastosowaniem kremu znieczulającego. Zabieg ten zalecany jest, gdy pacjent boryka się z wiotką skóra twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Jest również stosowany do spłycenia zmarszczek, regeneracji i rewitalizacji skóry.

CGF LIQUID to zabieg wykorzystujący czynniki wzrostu oraz komórki macierzyste pozyskane z krwi pacjenta. Zabieg wykonywany jest techniką mezoterapii, dzięki czemu uzyskuje się naturalne i widoczne efekty poprawy kondycji skóry.

CGF HARMONY przeznaczony jest dla skóry wymagającej intensywniejszej regeneracji. Lekarz wprowadza pozyskany materiał, który jest dodatkowo zawieszony w żelu (Activated Plasma Albumin Gel). Metoda zapewnia dłuższą i silniejszą stymulację skóry.

CGF ONE skupia działanie na małych obszarach, takich jak grzbiety dłoni, okolice oczu tak ust. Jest to idealny zabieg dla osób rozpoczynających swoją przygodę z medycyną estetyczną i regeneracją skóry.

W zależności od zastosowanej terapii, zabieg wykonuje się w 3 seriach w odstępach co 4 tygodnie lub co 6 tygodni.

Zobacz nasze pozostałe usługi.

Czas zabiegu: 60 min

Koszt zabiegu: od 650 zł

Zabieg (jeden obszar) Czas zabiegu Koszt 1 zabiegu Koszt 3 zbiegów
CGF One 60 min 650 zł 1.600 zł
CGF One + żel 60 min 1.000 zł 2.600 zł
CGF Liquid 60 min 1.200 zł 3.000 zł
CGF Harmony 60 min 2.000 zł 4.500 zł

up-arrow-1