Kompleksowa ocena skóry jest nierozerwalnie związana z profesjonalną usługą w gabinecie kosmetologicznym. Wiedza na temat ukrytych zaburzeń i problemów skórnych to pierwszy krok do zrozumienia potrzeb każdego pacjenta. Wiele problemów dotyczy głębszych warstw skóry i dopiero z czasem stają się bardziej widoczne. By móc rzetelnie i profesjonalnie dokonać konsultacji nasz dział kosmetologiczny został wyposażony w nowoczesny sprzęt przystosowany do zaawansowanej diagnostyki skóry.

OBSERV 520x pozwala na szeroką analizę skóry w różnych trybach oświetlenia oraz modułach diagnostycznych. W niecałe 10 sekund uzyskujemy 8 różnych zdjęć w wysokiej rozdzielczości oraz pod odpowiednim kątem. Dzięki odpowiedniej stabilizacji i pozycjonowaniu podbródka, każde wykonane zdjęcie będzie zrobione z tej samej perspektywy co ułatwi monitorowanie stanu skóry podczas trwania sesji zabiegowych.

Podczas diagnostyki urządzeniem OBSERV 520x jesteśmy w stanie przeanalizować:

  • zakażenia bakteryjne skóry i trądzik,
  • suchość i odwodnienie,
  • przebarwienia i blizny,
  • rozszerzone pory i łojotok,
  • rumień i naczynka,
  • fotostarzenie i zmarszczki
  • oraz wiele innych aspektów dotyczących dermatoz, tekstury i fizjologii skóry.

Kosmetologia jest dziedziną interdyscyplinarną dlatego nasi kosmetolodzy prowadzą terapie naszych pacjentów w sposób holistyczny i mocno indywidualny. Pełna konsultacja kosmetologiczna trwa 60min i składa się z dokładnie przeprowadzonego wywiadu oraz badania urządzeniem OBSERV 520x. Pacjent otrzymuje na swój adres e-mail pełen raport z wizyty – łącznie ze zdjęciami i zaleceniami.

 

Prosimy, aby Pacjenci przybywali na wizytę konsultacyjną bez żadnego makijażu.
Minimum 3 godziny przed konsultacją nie stosujemy żadnych preparatów, kremów etc.
Na minimum 3 dni przed wizytą prosimy o nie stosowanie produktów z kwasami.

Czas konsultacji: 60 minut

Koszt konsultacji: 300 zł

up-arrow-1