ABO-liquid płynna toksyna botulinowa


Szczegóły

Alluzience – ABO liquid – pierwsza w Europie płynna toksyna botulinowa typu A, od razu gotowa do użycia, już dostępna w Polsce!

Z wiekiem nasza skóra traci swój młodzieńczy wygląd, zmniejsza się jej elastyczność, a zmarszczki utrwalają się.

Odpowiedzią na te zmartwienia jest preparat Alluzience – neuromodulator zaprojektowany przez firmę Galderma, specjalizującą się w dermatologii. Niemal natychmiastowo daje efekt wygładzenia zmarszczki między brwiami, poprzecznych zmarszczek czoła, kurzych łapek i innych nieprzyjemnych linii na twarzy.

Płynna formuła preparatu pozwala uniknąć błędów i pozwala na większą precyzję. Pierwsze efekty możemy obserwować już w ciągu pierwszej doby, a średni czas uzyskania efektów to 2-3 dni. Zmarszczki pozostają spłycone i wygładzone nawet do 6 miesięcy.

Preparat Alluzience to innowacyjna metoda walki ze znienawidzonymi przez wielu zmarszczkami. Według przeprowadzonych badań klinicznych wyróżnia się wysokim poziomem bezpieczeństwa. ABO liquid rozluźnia mięśnie dając ulgę skórze. Preparat Alluzience nie wpływa negatywnie na mimikę twarzy czy jej rysy, zmniejsza natomiast widoczność zmarszczek.

Czas trwania – 30-45 min

Cena od 750 do 1600 zł

Nazwa Cena Czas zabiegu
1 okolica 750 zł 30 min
2 okolice 1250 zł 45 min
3 okolice 1600 zł 45 min

up-arrow-1