Specjalizacja Stylista włosów

Sylwia Mazur

Artystka – stylistka włosów

Ukończyła szkołę charakteryzacji filmowej i wizażu w Warszawie. Szkoliła się z topowymi światowymi markami, takimi jak Loreal w Paryżu i Berlinie, Montibello w Barcelonie, Kemon, Joico. Uczestniczyła jako stylista włosów w pokazach mody w Mediolanie. Zajmuje się charakteryzacją i stylizacją włosów w wielu sesjach modowych czy reklamowych. Swoją pracą z włosami nadaje nowy kształt osobowości człowieka. W widoczny sposób ujawnia najlepsze cechy urody i natury osób, z których włosami pracuje.

Stale poszukuje inspiracji w świecie, by wydobywać i kreować wizerunek człowieka podkreślając jego naturalne piękno i przywracając zdrowie jego włosom. Dlatego jej stałymi klientami są gwiazdy kina i sceny oraz osobistości biznesu czy polityki. Wszyscy, dla których wygląd włosów jest nieodłącznym elementem ich wizerunku publicznego.

W Hairmitage przyjmuje jako stylista włosów, ale także dba o zdrowie włosów wykonując trychologiczne zabiegi pielęgnacyjne. Ponadto pomaga przywracać piękny wygląd włosów klientów i pacjentów kliniki po niektórych zabiegach.

Nasi specjaliści