Renata Pobłocka

Specjalizacja Kosmetolog, trycholog, położna

Renata Pobłocka

Kosmetolog, trycholog, położna

Renata Pobłocka jest od 14 lat położną, aktualnie Doktorantka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, z pasji do piękna i estetyki absolwentka kosmetologii o specjalizacji anti-aging w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku, dyplomowany trycholog.

Każda wizyta u Renaty poprzedzona jest szczegółową konsultacją, dzięki której można stworzyć dedykowany plan zabiegowy. Zajmuje się zabiegami z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i specjalistycznej, a także trychologii. Dzięki holistycznemu i indywidualnemu podejściu do klienta osiąga oczekiwane rezultaty zabiegowe. Ceni kontakt z pacjentem, budowanie zaufania i tworzenie przyjaznej atmosfery w gabinecie.

Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy z najnowocześniejszymi technologiami i najbardziej zaawansowanymi urządzeniami w obrębie twarzy i ciała. W swojej pracy wykorzystuje wyłącznie certyfikowane i profesjonalne preparaty. Zwraca szczególną uwagę na sterylność i bezpieczeństwo podczas terapii zabiegowych.

Nieustannie podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach. Autorka publikacji naukowych oraz artykułów w prasie branżowej.

Poza pracą pasjonatka kolarstwa szosowego, amatorka windsurfingu oraz lotniczy nurek ratunkowy.

Nasi specjaliści