Paulina Wypych-Kapczyńska

Specjalizacja Dyrektor zarządzający

Paulina Wypych-Kapczyńska

Dyrektor zarządzający

Menadżerka z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy z zespołami sprzedażowymi. Zajmuje się szeroko pojętym zarządzaniem: od rekrutacji, przez szkolenia i nadzór nad pracownikami, aż do kontroli nad realizacją wspólnie zaplanowanych działań.

Jej największym atutem jest umiejętność nawiązywania i utrzymywania doskonałego kontaktu z ludźmi. Spełnia się jako mentor i coach. Potrafi doskonale słuchać – zawsze słyszy komunikowane potrzeby. Stosuje zasady, których sama uczy.

Ukończyła zarządzanie biznesem medycznym w Szkole Głównej Handlowej oraz studia w zakresie zarządzania kryzysowego i zarządzania zasobami ludzkimi, a także liczne kursy o tematyce zarządzania projektami, projektowania efektywnych szkoleń oraz coachingu w organizacji.

Po pracy uwielbia aktywnie spędzać czas ze swoją rodziną. Późnymi wieczorami śledzi przebieg zbiórek charytatywnych, które aktualnie prowadzi wraz z przyjaciółmi. Czasami przegląda też strony podróżnicze, wybierając inspirujące miejsce na najbliższą podróż. Jest miłośniczką książek – szczególnie kryminałów.

 

Nasi specjaliści