Mariusz Lorenc

Specjalizacja Dietetyk, psychodietetyk

Mariusz Lorenc

Dietetyk, psychodietetyk

Dietetyk kliniczny, psycholog relacji z jedzeniem, psychodietetyk. Wykładowca akademicki w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.
Trener Personalny z certyfikatem międzynarodowym REPs Polska. Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Rady Pracodawców w WSZIiZ w Warszawie.
Dodatkowo nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i zdobywa wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach. Należy do tych szczęśliwych ludzi, którzy ze swojej pasji uczynił życie zawodowe, praca z drugim człowiekiem stanowi zawsze dla niego nowe wyzwanie i wspaniałą przygodę.

W swojej codziennej pracy w gabinecie optymalizuje zdrowie i zwiększa efektywność psychofizyczną organizmu poprzez praktyczne stosowanie najnowszych odkryć naukowych z dziedziny neurobiologii, dietetyki, epigenetyki, psychodietetyki, psychologii motywacji i osiągnięć.
Ma ponad 8 letnie doświadczenie w pracy z pacjentami, a jego wiedza z zakresu dietetyki połączona z warsztatem psychologa przekłada się na konkretne efekty i zadowolenie klientów poparte licznymi pozytywnymi opiniami.
Jest wyznawcą holistycznego podejścia do człowieka, uważa, że żywienie oraz styl życia stanowi fundament naszego zdrowia fizycznego oraz psychicznego.

Nasi specjaliści