Natalia Strózik

Natalia
Strózik

Kosmetolog

Magister Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na kierunku kosmetologia specjalność kosmetologia w medycynie estetycznej. Obecnie studentka pielęgniarstwa na Wyższej Szkole Medycznej w Sosnowcu.

Aktywna zawodowo w branży kosmetologicznej od 4 lat. Specjalizuje się w prowadzeniu terapii skórnych cer problematycznych, a także dojrzałych. Chętnie współpracuje z innymi specjalistami w celu zapewnienia pełnej diagnostyki i opieki pacjentowi.

Ukończyła certyfikowane kursy z zakresu kosmetologii estetycznej tj. mezoterapia igłowa, mezoterapia mikroigłowa, stymulatory tkankowe, lipoliza iniekcyjna czy też osocze bogatopłytkowe i fibryna bogatopłytkowa na Warszawskiej Szkole Medycyny Estetycznej i Kosmetologii.

Aktywnie bierze udział w licznych kongresach naukowych oraz szkoleniach branżowych, gdzie podnosi swoje kompetencje. Swoją wiedzą chętnie dzieli się na swoim branżowym Instagramie. Prywatnie miłośniczka zwierząt oraz dobrej lektury o tematyce kryminalnej lub psychologicznej. W wolnym czasie stawia na rozwój osobisty oraz spotkania z najbliższymi.

Natalia Strózik