Anna Kuznetsova

Anna
Kuznetsova

Trycholog

Ma ponad 13-letnie doświadczenie w diagnozowaniu oraz leczeniu chorób skóry głowy i włosów. Świetnie posługuje się techniką diagnostyki trychoskopowej. W swoim dorobku posiada dziesiątki przypadków medycznych, które prezentowane są na międzynarodowych kongresach trychologicznych oraz szkoleniach.

Ukończyła międzynarodowy Uniwersytet im. I. Miecznikowa w Odessie, zaś specjalizację z trychologii zdobyła na Uniwersytecie RUDN.  Jako jeden z dwóch specjalistów w Polsce posiada dyplom wydany przez Międzynarodowe Towarzystwo Trychologów w Australii (IAT). Ukończyła studia Szkoły Medycyny Prewencyjnej. Swoją wiedzę stale pogłębia poprzez uczestnictwo w międzynarodowych kongresach i szkoleniach z zakresu trychologii i dermatologii.

Specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu łysienia. Posiada obszerną i aktualną wiedzę z zakresu leczenia wypadania włosów oraz zdrowia skóry głowy. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, przygotowując precyzyjny program leczenia oparty na badaniach, analizach i szerokim wachlarzu narzędzi diagnostycznych. W ramach Hairmitage współpracuje blisko z lekarzami i specjalistami różnych specjalizacji, aby zapewnić pacjentom holistyczne i funkcjonalne podejście do ich problemów, zarówno nagłych stanów krytycznych, jak i stanów przewlekłych, takich jak łysienie androgenne czy choroby autoimmunologiczne.

Anna Kuznetsova

Zobacz również