Dr Anna Arska-Brot

Specjalizacja Dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

Dr Anna Arska-Brot

dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

Dr Anna Arska-Brot w naszej klinice zajmuje się leczeniem schorzeń skóry, wykonuje zabiegi z dermatochirurgii oraz medycyny estetycznej. Dermatologia to jej pasja. Szczególnie interesuje ją trychologia, czyli diagnostyka i leczenie wypadania włosów oraz chorób skóry głowy. Dyplom lekarza uzyskała w 2010 roku, będąc absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, I Wydziału Lekarskiego. W 2011 roku odbyła staż podyplomowy w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym w Warszawie. W latach 2011- 2018 związana byłam z Oddziałem Dermatologii i Alergologii w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Zespolonym w Szczecinie. W 2018 roku zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny w dziedzinie dermatologii i wenerologii.

Jest absolwentką studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę medyczna i doskonali umiejętności uczestnicząc w licznych sympozjach, szkoleniach oraz konferencjach poświęconych dermatologii, trichoskopii oraz medycynie estetycznej.

Jest w trakcie studiów podyplomowych z trychologii kosmetyczno- leczniczej.

Dr Anna Arska-Brot to członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Nasi specjaliści