Specjalizacja Obsługa pacjenta

Paulina Hanusz

Obsługa klienta

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku Kosmetologia Kliniczna.
Podczas studiowania brała udział w kołach naukowych o tematyce dermatologicznej i onkologicznej uczęszczając przy tym na praktyczne zajęcia w szpitalach. Pracę dyplomową pisała o charakterze dermatologicznym, skupiając swoją uwagę na zmianach dysplastycznych skóry w gabinetach kosmetologicznych.

Swoje doświadczenie jako kosmetolog zdobywa od 3 lat, natomiast od 2 lat jej zamiłowaniem stała się trychologia. Stale poszerza swoje kwalifikacje uczestnicząc  w szkoleniach i kursach. Ukończyła głównie kurs terapii trychokogicznych przy dermatozach skórnych takich jak łojotokowe zapalenie skóry czy łuszczyca, nadmiernej utraty włosów w ujęciu funkcjonalnym czy brwi i rzęsy w trychologii.
Posiada certyfikat oraz praktykę w pracy z mezoterapii igłowej, mikroigłowej czy laseroterapii, ale także świetnie odnajduje się w zabiegach na twarz i skórę głowy.

W pracy zawsze jest cierpliwa a dobro pacjenta stawia na pierwszym miejscu. Ważne jest dla niej stałe zdobywanie nowej wiedzy by móc stale się rozwijać.

W wolnej chwili lubi czytać książki, zagłębiać się i analizować składy kosmetyków zarówno do twarzy jak i skóry głowy czy włosów oraz doradzać pielęgnacje dobrane odpowiednio do potrzeb łodygi włosa.
W niedalekiej przyszłości planuje iść na studia z trychologii. 

 

Nasi specjaliści